www.melst.ownlog.com

Weronika i Janek


01.03.2010 Komentuj (2)
Ona fanka macow, apple. On mistrz Guitar Hero.
Zrobiłem te portrety bardzo spontanicznie na dniu otwartym, podoba mi się ich naturalność. Jeśli można tak to ująć. Ciekawie mi wyszło w BW, choć staram się już nie przerabiać zdjęć, aż tak bardzo jak, kiedyś. Dobrze jest wyciągać detale od razu, a nie w Photoshopie. Muszę nad tym jeszcze trochę popracować. Póki co mamy wtorek, jutro środa i teatr i tak jakoś zleci do piątku !
Miłym zaskoczeniem dzisiaj dla mnie był link do ownloga mojego dobrego koleżki. Serdecznie zapraszam wszystkich do Kudłatego -> enjoy !

Alice in Wonderland


06.03.2010 Komentuj (2)
Dziś odwiedziłem z Karoliną Heliosa. Byliśmy na Alicji w Krainie Czarów, którą b a r d z o polecam. Spoko efekty 3d. Nie mogłem się tylko przyzwyczaić do głosu Kapelusznika ( dubbingowanego przez Cezarego Pazurę). Pomimo moich oczekiwań, nie było aż tak dużo osób. Zapowiadało się makabrycznie (biorąc pod uwagę widok miejsc zajętych). W środę wyjazd, więc całkiem możliwe, że będzie mały upload zdjęć.

Dawno temu słuchałem trochę Nada Surf, parę dni temu ściągnąłem dyskografię i znowuż mnie wzięło. Poniżej próbka. Polecam moment od 1:28.Rekolekcje


20.03.2010 Komentuj (6)
Tydzień temu wyjechaliśmy z drugimi klasami do Trzęsacza. Pobyt był taki sobie (najważniejsze, że pod względem duchowym, bardzo dobry), cały czas myślałem, że matrycę pobrudziłem nad morzem, ale nie ! Po dokładnych oględzinach zdjęć, stwierdziłem, że przy pierwszym zdjęciu (z 700, z czego 150 do kosza) był już syf. Dostałem namiary na dobrego gościa. Muszę się do niego zebrać. Powracając do Trzęsacza. Bardzo dużo spacerowaliśmy nad morzem. Szczególnie przypadł mi do gustu spacer o 5 rano do Niechorza i z powrotem. Szkoda, że pogoda nam nie dopisała. Na dosłownie dwie godzinki pierwszego dnia mieliśmy słońce. Potem... ach szkoda gadać.

W środę dostałem od wuefisty zadanie, aby pozapraszać na rajd rowerowy "W obronie życia", który ma się odbyć 18 kwietnia (niedziela). Start Głębokie. Tutaj podlinkuję klik. Aha i nie martwić się o mandaty, za brak hamulców, światełka,itp. Bo ich nie będzie !

Archiwum

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009


Polecam

Grzybecki
Kundel
Dlog
Filib
Rafal Groth
Dumdumboys
Hellomarcel
Chomyk


Melst at

Digart
LastFm